Lic. phil. Stephan Kunz

Directur artistic

T +41 81 257 28 70

stephan.kunz@bkm.gr.ch

Dr. phil Nicole Seeberger

Directura administrativa

T +41 81 257 28 70

nicole.seeberger@bkm.gr.ch

Damian Jurt

Curatur

T +41 81 257 28 62

damian.jurt@bkm.gr.ch

Alexa Giger

Intermediaziun d'art

T +41 81 257 28 72

alexa.giger@bkm.gr.ch

Laura Gonzalez

Intermediaziun d'art

T +41 81 257 28 73

laura.gonzalez@bkm.gr.ch

Kathrin Gartmann

Communicaziun

T +41 81 257 28 65

kathrin.gartmann@bkm.gr.ch

Brigitte Müller

Manadra d'administraziun

T +41 81 257 28 67

brigitte.mueller@bkm.gr.ch

Thomas Strub

Tecnica da museum

T +41 81 257 28 63

thomas.strub@bkm.gr.ch

Nino Tempini

Tecnica da museum

+41 81 257 28 64

nino.tempini@bkm.gr.ch

Silva Salvator-Rageth

Manadra da la recepziun e dal servetsch da visitaders

T +41 81 257 28 69

silva.salvator@bkm.gr.ch

Iris Aschwanden

Manadra da fatschenta Uniun grischuna d'art

+41 81 257 28 80

iris.aschwanden@bkm.gr.ch

Michael Riedel

Tgirader da la tecnica da l'object

+41 81 257 36 68

michael.riedel@hba.gr.ch

Uta Kohl

Bibliotecara

+41 81 257 29 17

uta.kohl@kantonsbibliothek.gr.ch